Rýchly prehľad Hubelino mramorový beh

Hubelino mramorové behy pre deti  neustále dostáva veľa recenziou a pozitívnu spätnú väzbu od detí a rodičov.  Čo je za touto popularitou?

Čo je Hubelino?

Hubelino je v podstate mramorový systém, ktorý je úplne kompatibilný s Lego Duplo. Lego Duplo a Hubelino majú rovnaký všeobecný princíp a všetky stavebné bloky oboch systémov sa bez problémov zmestia. Budete mať jednoduchý čas na používanie Lego Duplo na budovanie nadácie Hubelino alebo budovanie mramorového behu Hubelino na vašej už existujúcej budove Duplo.

Stavebné bloky Hubelina sú vyrobené z plastu. Tie sú prilepené na seba a spoločne budujú akúkoľvek budovu, štruktúru alebo formu, ktorú si dokážete predstaviť. Tie sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a všetky ich môžete kombinovať.

Samotné bloky sú tiež veľmi základné a jednoduché, čo ich robí nekonečne variabilnými.  Používajú sa na stavbu mramorového základu.

Na vrchole stavebných blokov si môžete vytvoriť svoje skutočné mramorové spustenie pomocou prvkov behu. Tie sú tiež k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, s kombináciami prakticky nekonečnými.   

Vaša tvorivosť a predstavivosť sú tu jediné obmedzenia, ako aj počet dostupných prvkov behu a stavebných blokov.  

Behové prvky a stavebné bloky

Behové prvky tvoria Hubelino mramorový beh, pretože guličky budú bežať v týchto blokoch. Existujú rôzne súbory s rôznymi kombináciami týchto prvkov. Každý prvok prichádza v štyroch rôznych farbách, a to červenej, žltej, zelenej a modrej. Farby sú takmer rovnaké ako farby Lego Duplo.

Budete potrebovať stavebné bloke na vybudovanie základu pre svoj mramorový beh Hubelino. Keď už máte veľa stavebných blokov Lego Duplo, bude to pre vas túžba používať tie, alebo môžete tieto dva systémy skombinovať dohromady.  Je to jeden z najlepších dôvodov, prečo veľa rodičov a detí veľa miluje systém Hubelino. Môžete použiť celý svet Lego Duplo so všetkým príslušenstvom, konštrukciami a stavebnými blokmi.  

Musíte len držať niekoľko prvkov behu na týchto a práve tak, už máte mramorový beh. Nikdy nepodceňujte počet stavebných blokov, ktoré budete potrebovať na beh, najmä ak chcete vybudovať naozaj veľký.   

Stavebné bloky Hubelina, ktoré prichádzajú do rôznych sád sú prevažne biele.  To je skvelé, pretože si ich môžete hneď všimnúť. Základ v kompletnej bielej vyzerá tiež skvele. Ak biele nie sú váša šálka čaju, môžete ich tiež dostať do farieb behu  modrej, zelenej, žltej a červenej.

Rozšírenia a ďalšie prvky

Ďalšie prvky pre mramorový beh Hubelino sú veľa zábavy a zároveň je to veľmi dôležité. To je úžasné, ak chcete vytvoriť komplexnejší beh, alebo keď chcete jednoducho pridať niečo nové. Prvky majú vysokú kvalitu, pretože sú pevné, robustné, perfektne padnú a samozrejme fungujú. Všetky ďalšie prvky sú vo farbe oranžovej farby, aby ste ich mohli okamžite vyhľadať.  


Osadníci z Katanu. Predstavljajte si se v dobi odkrivanja. Vaša ladja je pristala po dolgi in nevarni plovbi po obali nenaseljenega otoka. To je otok Katan! Čítaj viac …

Podobné příspěvky: