Generátor Predator využíva invertorovú technológiu

Predator 2000 Prenosný invertorový generátor

Ako najlepší generátor od značky Predator v našom prieskume táto jednotka má výkon Predator 2000 špičiek a 1600 wattov. Navyše má paralelnú schopnosť, ktorá vám umožní zdvojnásobiť jej výkon. Preto ho môžete pripojiť k druhej Predator 2000W jednotke, čo vám umožní dosiahnuť výkon až 4000W. Taký výkon vám umožní používať generátor v rôznych úlohách, vrátane plavby loďou, používania RV, kempingu a iných aktivít.

Generátor obsahuje zabudovanú invertorovú technológiu, takže produkuje výkon, ktorý je čistý a bezpečný, vhodný na použitie s citlivou elektronikou. Okrem toho sa vyznačuje efektívnym dizajnom, takže vám poskytuje viac energie pri nízkej spotrebe paliva. To z neho robí spoľahlivú jednotku, pretože bude slúžiť na splnenie vašich potrieb a zároveň vám pomôže ušetriť peniaze.

Jednotka sa napája zo 79.9cc vzduchom chladeným plynovým motorom OHV. Toto vám umožňuje pracovať až 6.6 hodín pri prevádzke na 50% kapacity. Ešte k tomu je, že produkuje hluk len do 66decibelov. To z neho robí generátor, ktorý nebude rozptyľovať ostatných ľudí pracujúcich v okolí miesta, kde robí. Je postavený tak aby trval dlho skrze svojho úplného uzavretia vo vysoko odolnom puzdre. Preto si môžete byť istí, že vám bude dlho trvať.

Rozmery generátora sú 22.6 x 12.61 x 18.52 palcov. ako taký je kompaktný a má znesiteľnú veľkosť, takže sa zmestí do malého priestoru. Okrem toho váži len 54 lbs. Preto si môžete byť istí, že máte jednotku, ktorá je ľahká a ľahko sa presúva z miesta na miesto. Je vybavený elektronickou ochranou proti preťaženiu, ktorá umožňuje jeho bezpečnú prevádzku tak aby vám dlho trvál. S týmto prístrojom môžete napájať niekoľko zariadení, pretože obsahuje dve uzemnené zásuvky 120 VaC a jeden výstup DC-12V s dvomi pin výstupmi .

Výhoda

  • Jednoduché čistenie
  • Užívateľsky prívetivý a dobre postavený
  • Nie je hlasný
  • Má ľahkú váhu
  • Obsahuje prenosnú rukoväť

Nevýhoda

  • Niekoľko zásuviek
  • Ovplyvnený chladným počasím
  • Potrebujete odstrániť bočný ovládací panel a skontrolovať hladinu oleja.

Zhrnutie: ako najlepší generátor, 2000 špičiek/1600W, 2.8 HP (79.7cc) Prenosný invertorový generátor CaRB & EPa III vám poskytne výkon až do 4000W , vďaka možnosti paralelného pripojenia, ktorá vám umožní pridať ďalší generátor na zdvojnásobenie výkonu.

Podobné příspěvky: