Pravda o mýtoch o parochni

Internet je plný najrôznejších mýtov o parochni a jej použití. Väčšina z týchto mýtov, nie sú pravdivé. Nie sú ničím iným ako mýty, ktoré nemajú za sebou ani kúsok pravdy. Tento článok sa bude venovať niektorým z najpopulárnejších mýtov o parochniach, ktoré vám pomôžu odlíšiť fakty od fikcie.

Mýtus č. 1: Ľudia budú vedieť, či máte parochňu

Toto je pravdepodobne najbežnejší zo všetkých mýtov o parochniach a stáva sa tiež tým, ktorý je najďalej od pravdy. Dnešné parochne boli navrhnuté tak, aby vyzerali zdravo a prirodzene. Nie je potrebné sa obávať, či ľudia budú vedieť, že ich máte na sebe, pretože to nikdy nebudú schopní rozoznať.

Vysoko kvalitná parochní
Parochne z prírodných alebo syntetických vlasov

Mýtus č. 2: Vaša hlava je pre parochne príliš veľká alebo príliš malá

Opäť je to nepravdivé. Nakupovanie parochní, ktoré vám dokonale vyhovujú, je podobné ako nakupovanie šiat. Stačí poznať veľkosť, ktorá vám sedí. Aby ste poznali správnu veľkosť parochní pre vás, stačí si len zmerať hlavu. Môžete tak niekoho požiadať, aby vám s týmto pomohol.

Video: Moja zbierka parochní

Mýtus č. 3: Je príliš ťažké upraviť si parochňu a starať sa o ňu

Ak to robíte alebo máte na sebe niečo prvýkrát, vždy sa vyskytnú nejaké problémy. To isté platí pre styling a údržbu parochní. S dostatkom cviku sa z vás čoskoro stane odborník na starostlivosť a úpravu parochní, rovnako ako kaderníka. Ale samozrejme nečakajte, že z vás bude odborník zo dňa na deň.

Mýtus č. 4: Parochne padajú alebo sú odfúknuté 

V tomto mýte je kúsok pravdy, aj keď je súčasne nepravdivý. Parochne padajú alebo odfukujú, iba ak nie sú správne nasadené. Medzitým, ak je vaša parochňa príliš úzka, môže vám vyskočiť, zatiaľ čo príliš voľná ľahko skĺzne. Ak poznáte svoju veľkosť, parochne vám nepadnú ani neodfúknu. Mnoho parochní má dokonca aj nastaviteľné remene, ktoré vám pomôžu zväčšiť alebo zmenšiť ich veľkosť podľa vášho želania.

Mýtus č. 5: Používanie parochní znamená, že budete mať stále rovnaký účes

Toto je opäť veľká lož. Pre jedného, s určitou praxou v oblasti úpravy a údržby parochní, sa čoskoro stanete odborníkom, aby ste si parochňu mohli transformovať na toľko účesov, koľko chcete. Rovnako nie je potrebné, aby ste po celý svoj život používali iba tú istú parochňu. Všetky parochne sa časom opotrebúvajú a zhoršujú.

Syntetické parochne, ktoré sa nosia denne, môžu vydržať iba 4 až 6 mesiacov, zatiaľ čo parochne z ľudských vlasov sa môžu opotrebovať za rok. Ak stále musíte nosiť parochne po tomto časovom rámci, je možné zmeniť váš štýl zakúpením novej parochne. Nakoniec, parochne majú byť všestranné, takže si ich môžete ľubovoľne meniť.

MSM je skratka pre metylsulfonylmetán

Je MSM prírodná superpotravina?

Nenechajte si ujsť ani článok o výživovom doplnku MSM, ktorý sa nazýva minerál krásy.

Podobné příspěvky: