Ariens 28 predstavuje významné zlepšenie oproti predchádzajúcim verziám modelu

Záverom, Ariens 28 921030 Deluxe predstavuje významné zlepšenie oproti predchádzajúcim verziám modelu. Začať s tym že, skok z 24 palcov na 28 umožňuje efektívnejšie čistenie snehu. Výkonný motor umožňuje 14-palcové špirálové nože ľahko čistiť sneh a ľad.

Skutočnou výhernou vlastnosťou je dvojkolesové samohybné pohnutie dopredu a dozadu. Pri šiestich rýchlostiach vpred a dvoch vzad je to jeden z najjednoduchších strojov. Všetky sťažnosti sa sústreďujú na zlú montážnu dokumentáciu, ale nie je to tak zložitý stroj, aby ste sa dostali do chodu. Akonáhle je zostavený, každý z nas miluje silu a jednoduchosť použitia ktorú má. Za tie peniaze, to je víťazná voľba v širokom a hlbokom samohybnom snehovom frézovači.

Nový Ariens Auto-Turn má veľký, vysokokapacitný snehový ventilátor Ariens 921030 Deluxe 28 a uľahčuje používanie ako malý kompaktný model. Nový Deluxe 28 má vlastnosti, ktoré ho robia lepšími ako väčšina ostatných snehových fréz v tejto veľkosti. Pohon obežného kolesa s dvojitým pásom, liatina, vystužená prevodovka a nové riadenie Auto-Turn.

Všetko to len za 1099 USD

Ariens si zobral jeden z najlepších snehových fréz na trhu a zlepšil ho – bez zvýšenia ceny! Funkcia Auto-Turn eliminuje potrebu vytvárania veľkých slučiek počas otáčania, namiesto toho umožňuje rovnomerné, pevné otáčanie od stredovej osi stroja. Táto nová technológia bude vlastne nulová. Taktiež eliminuje potrebu zavesiť sa na obe rukoväte a ťahať páky, aby sa otočila. Pri zatáčaní nie sú žiadne páky na pohyb. Takže obracanie sa stáva jednoduchým, prirodzeným gestom, pričom stále dáva trakciu, ktorú potrebujete v snehu. Môžete sa bez námahy otáčať bez nastavenia rýchlosti.

Tento 28 palcový snehový ventilátor je dimenzovaný pre väčšinu 2-3 príjazdových vozidiel na predmestiach. Zvláda ľahko 4 až 16 palcov snehu a má dosť energie vyhodiť ťažký, mokrý sneh. Príjem je dostatočne vysoký, aby zvládol záveje až do 20 palcov. Funguje dobre na štrkových príjazdových cestách. Funkcia Auto-Turn je navrhnutá tak, aby umožnila operátorom vyhnúť sa namáhaniu a ťahaniu za otáčku a umožňuje im viesť snehové frézy presne bez nastavenia rýchlosti. Na aktiváciu funkcie nie sú potrebné žiadne manuálne nastavenia (žiadne spúšťače alebo páka na ťahanie). Funkcia riadenia je k dispozícii aj na modeloch Ariens Deluxe 30-drive a všetkých modeloch Ariens Platinum, Professional a Hydro-Pro vrátane track-drive.

254 cm3 Ariens AX motor

Tento motor LCT dodáva viac ako dvojnásobok krútiaceho momentu motora 208 cm3. Páči sa mi motor. Štartuje ľahko a má dostatok energie na manipuláciu s hlbokými snehmi. Neočakávam, že budete mať s týmto motorom nejaké problémy, ale ak budete LCT a Ariens úzko spolupracuju,tak že váš miestny predajca Ariens dokáže rýchlo zvládnuť záručnú prácu. Dvojité valčekové ložiská znižujú trenie a predlžujú životnosť. Komerčná liatinová manžeta znižuje opotrebovanie a zlepšuje emisie.

Podobné příspěvky: