Husqvarna traktor pre dvor so svetlometmi

Keď sa začnete dostávať do koncu letných dní, môže sa stať, že sa váš trávnik stane skutočnou fuškou a to je, keď sa pravdepodobne stanete veľmi vďačními, ak vlastníte kosačku na trávu. Môžu určite urobiť prácu oveľa jednoduchšie, ale je to ešte lepšie, ak máte možnosť skosiť svoj trávnik na začiatku večera, keď sa blíži súmrak. Aby to bolo praktické, musíte si nájsť jazdeckú kosačku na trávu, ktorá je vybavená súpravou svetlometov, aby ste videli, čo robíte.

Skvelá voľba pre kosačku na trávu s reflektormi je Husqvarna YTH24V48. Je to robustný a spoľahlivý model, ktorý zvládne takmer všetky rezné úlohy, ktoré máte na mysli. Nie je to najlacnejšia kosačka na trávu na trhu, ale musíte zaplatiť za zodpovednosť a môžete očakávať, že zaplatíte za túto kosačku menej ako 2500 USD, takže to nie sú nerozumné prostriedky.

Nema nedostatok napájania

Táto kosačka Husqvarna je druhá kosačka, ktorú sme preskúmali na webe s výkonným motorom Briggs & Stratton V-twin s výkonom od 24 koní. Je to obľúbený motor pre kosačky na trávu vďaka svojej vynikajúcej sile a spoľahlivosti. S týmto motorom nebudete mať žiadny problém s prerezaním v drsnom teréne a pokiaľ budete opatrní, budete pravdepodobne len zriedka niekedy viaznuť do zeme.

Získajte úlohu v kratšom čase

Ako dlho trvá kosenie trávnika, závisí nielen od toho, či tlačíte na kosačku alebo sedíte na nej, záleží tiež na tom, koľko trávnika budete kosiť zakaždým, keď prejdete. Priemerná kosačka na trávu môže byť trochu frustrujúca z dôvodu malej šírky nožov pod kosačkou. Táto kosačka na trávu má 48 palcov širokú kosačku, ktorá je určite nadpriemerná a navrhnutá tak, aby vám pomohla kosiť trávnik oveľa menej času.

Vozte so štylom

Ak máte veľký kúsok nehnuteľnosti, ktorý je viac ako pár akrov šanca je že sa môžete trochu unaviť z toho, že budete mať celú nohu na plynovom pedále a tento Husqvarna YTH24V48 má riešenie pre to – prichádza s automatickym ovládanim. To znamená, že môžete aktivovať tempomat a vziať si nohu z plynu pre tie dlhé cesty, ktoré môžu byť dosť časté, ak kosíte viac ako pár akrov. Je to veľmi malá funkcia, ktorá vám umožní jazdiť štýlovo a bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa vaša noha unaví.

Podobné příspěvky: