Spirit je jedným z najlepších grilov na nepriame varenie a udenie

Nová séria Spirit je ešte stále relatívne novým produktom, pretože práve vyšla v roku 2018, takže nebudeme mať po dobu niekoľkých rokov čestný pocit o kvalite týchto produktov. Weber je známy pre svoju dlhovekosť, a to nemôže byť testované, kým majitelia nebudú variť na grile najmenej dva až tri roky.

Na webovej stránke Weber tento gril má viac ako 1500 recenzií, pričom 94% je s 5 alebo 4 hviezdičky a len. 3% sú 1 alebo 2 hviezdičky.

Väčšina recenzií na stránkach Weber a stránkach Amazon je skvelá, hovorí o nových a vylepšených funkciách grilu. Zdá sa, že tieto negatívy sa týkajú najmä prepravy a manipulácie alebo montáže na oboch webových stránkach.

Špecifikácie a rozmery

  • Vykurovací výkon: (26.500 BTU/hod.)/(360 štvorcových palcov) = 73 BTU za hodinu na štvorcový palec
  • Rozmery (s pootvoreným viečkom): 57”V x 48”Š x 26”D-44.5”V s uzavretým viečkom
  • Dostupnosť farby: Čierna, Slonova kosť, Červená, Zafír
  • Záruka: 10 rokov okrem bežného opotrebovania (podľa dodatočných podmienok)

Avšak vzhľadom na to, že tieto grily sú podporované priemyselnou vedúcou 10-ročnou zárukou, mám podozrenie, že budú trvať dlhú dobu

Čo robí 210 Vzácnym

Charakteristickou vlastnosťou grilov Spirit je vysoko výkonné grilovanie. Keď budete grilovať na Spirit budete mať veľmi rovnomerné vykurovanie cez rošty a bude mať veľmi málo svetlic hore. Ak ste zvyknutí na grilovanie na lacných plynových griloch, potom grilovanie na Spirit bude pre vás meničom hier

Model 210 je dostatočne kompaktný, aby udržiaval najmenšiu terasu, ale má väčšinu rovnakých vlastností ako drahšia séria Genesis. Weber odviedol skvelú prácu pri aktualizácii vlastností tohto grilu, aby vylepšil dizajn z predchádzajúcich modelov.

Nový tekutý propánový gril Spirit E 210 sa dodáva v niekoľkých farbách, ktoré sa dajú použiť s akýmkoľvek vonkajším dekorom, zatiaľ čo starý model bol štandardne čierny. Menej populárny dizajn zemného plynu ešte stále prichádza len v čiernej farbe. Medzi ďalšie vylepšenia modelu 210 patrí porcelán-smaltovaná liatinová varná mriežka roštov a pohyb na umiestnenie ovládacích prvkov na prednom paneli. Okrem toho, police na novom modeli sa môžu zložiť, kde starý model mal pevné bočné police.

Nové modely Spirit prichádzajú s otvoreným dizajnom vozíka, kde predchádzajúce modely mali uzavretý vozík s dverami. Táto funkcia pomáha udržiavať čistič grilov a umožňuje ľahší prístup k nástrojom a nádrži na LP. Najväčší upgrade je, že Spirit má teraz presne rovnakú 10-ročnú záruku na všetky komponenty, ktoré sa dodávajú s drahšou sériou Genesis.

Podobné příspěvky: