Bežecký pás NordicTrack má všetko, čo potrebujete pre príjemné cvičenie

NordicTrack bol vždy jedným z najuznávanejších mien vo výrobe bežeckých tratí. Ale tento druh uznania značky sa často spája s cenou. Našťastie, T 6.5 S je zameraný viac na vstupnú úroveň trhu s rozpočtovým oceňovaním.

A nenechajte sa oklamať relatívne nízkou cenou. Tento model je dodávaný s množstvom funkcií, ktoré by ste mohli očakávať od jeho drahších príbuzných. Jeho 2.6 konský záťažový motor poskytuje rýchlosť až 10 km/h a NordicTrack T6.5 S sa dá ľahko pri cvičení nakloniť k vyčerpávajúcemu 10% na spaľovanie kalórií. Vďaka možnosti samočinného chladenia poskytuje tento motor plynulý zážitok počas cvičenia a mal by trvať dlhé roky.

Konzola vám umožňuje rýchlo prechádzať medzi týmito nastaveniami bez prerušenia. Konzola tiež ponúka veľa možností tréningu s programovanými cvičeniami a funkciou iFit. Neposkytuje však možnosť použitia snímača srdcovej frekvencie hrudného popruhu, čo je len o jedinej veci, ktorú môžeme povedať, že by bolo možné na tomto modeli vylepšiť.

Bežecké pásy série NordicTrack, vrátane tohto, využívajú patentovaný tlmiaci systém FlexSelect, ktorý je možné nastaviť jednoduchým otočením oranžových tlmičov umiestnených po bokoch plošiny. To znamená, že bežecký pás je na kĺboch ľahký, ale dá sa tiež nastaviť tak, aby poskytoval pevný povrch pre beh, keď to potrebujete. Dizajn SpaceSaver s programom EasyLift ™ Assist umožňuje ľahko zložiť bežiaci pás a šetriť tak priestor, keď sa nepoužíva, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre bytových obyvateľov a menšie domácnosti.

To, čo odlišuje jeden bežiaci pás od iného, je často jeho konzola. Koniec koncov, takto väčšinou komunikujete so svojím strojom. Model T6.5 S prichádza s podsvieteným LED displejom, ktorý vám umožní sledovať štatistiku vášho tréningu a sledovať, ako sa dá, v priebehu času zlepšiť výkon.

Náš verdikt

Spoločnosť ProForm má k dispozícii množstvo vynikajúcich produktov, aby boli ich zákazníci spokojný. Vďaka svojej širokej škále cien sú cenovo dostupné takmer pre každého a spolu s nárastom cien dochádza k prudkému zvýšeniu kvality, čo je dôkazom skvelej značky. Vo všetkých rôznych cenových bodoch sa môžete spoľahnúť na ProForm, ktorý vám poskytne najvyššiu kvalitu zárezu a plynulú jazdu. Mnoho ľudí už zažilo vynikajúce kondičné výsledky pomocou bežeckých pásov ProForm a určite stojí za investíciu. Poznamenávame, že bežecké pásy ProForm a NordicTrack sú si veľmi podobné, preto zvážte porovnanie strojov oboch značiek a zistite, ktorá z nich najlepšie vyhovuje vašim osobným potrebám..

Podobné příspěvky: