Eccotemp L5 á kompaktný a atraktívny dizajn

Eccotemp L5 á kompaktný a atraktívny dizajn

Kompaktné

Eccotemp L5 má kompaktný a atraktívny dizajn, ktorý uľahčuje jeho prenášanie s kempingovým zariadením. Aj keď sa líšia veľkosťami podľa technickej špecifikácie výrobcu, väčšina z nich je malá a kompaktná. Dizajn pomáha pri ľahkej preprave a balení. Môžete to skutočne zahrnúť do jednej z vašich tašiek v závislosti od veľkosti. Aj keď je zábava zabaliť všetko a ísť na kemping, nikto nechce mať so sebou zbytočné nástroje a zabudnúť na náležitosti. To je dôvod, prečo by ste mali tento prenosný ohrievač vody bez nádrže uviesť na vrchu balenia. Kompaktná konštrukcia tiež znižuje riziko zlomenia niektorých častí ohrievača vody, a tým pohodlné a bezproblémové cestovanie.

Jednoduchá inštalácia

Súčasťou L5 Eccotemp je aj plynový regulátor, hadica, sprchová hlavica, adaptér pre záhradnú hadicu a rýchle pripojenie výstupnej vody.

Je ľahké ho namontovať a všetky adaptéry sú odnímateľné prvky ohrievača. Aj keď výrobcovia vždy poskytujú komplexné príručky, môžete to zistiť aj sami. Identifikácia súvisiacich komponentov a ich pripojenie trvá niekoľko minút a vaša vonkajšia sprcha je pripravená. Musíte pripojiť iba ohrievač k propánovej nádrži a nosovej dýze. Po správnej inštalácii je nasledujúce automatické. Keď voda prúdi gadgetom, spúšťa horáky, aby vystrelili a relaxovali keď voda tečie . Konzistencia vody vo vašom dome je dôležitá z hľadiska účinnosti prenosného ohrievača vody bez nádrže.

Výhody

Prispôsobené nastavenia

Užívatelia môžu ľahko určiť mieru teploty pomocou ovládacích tlačidiel na boku; teplota tiež závisí od nastavenia tlaku. Množstvo tlaku zo zdroja vody má veľa spoločného s teplotnými hladinami a prietokom. Ak sa obávate tečenia vody cez noc, Eccotemp L5 sa automaticky vypne po 20 minútach nepretržitej práce.

Prenosnosť

Ak máte radi dobrodružstvo a ste obmedzení kvôli myšlienke na studenú vodu z jazera, je toto práve pre vás. Vonkajšie sprchy môžu byť počas vašej dovolenky podporované niekoľko dní. Kúpte tento produkt a zabudnite na geografické obmedzenia.

Spomedzi všetkých ohrievačov vody je Eccotemp L5 najvhodnejší, ak máte radi outdoorové aktivity. Flexibilita a dostupnosť tohto zariadenia je neporovnateľná. Vďaka propánu a bez nádrže je najlepši na trhu.

Hľadáte ohrievač vody, ktorý si môžete vziať kamkoľvek? Vyskúšajte prenosný ohrievač vody Eccotemp L5 s vonkajšou sprchou. Stačí ho namontovať a pripojiť k propánovej nádrži a voila! Okamžite dostanete horúcu vodu.

Podobné příspěvky:

admin