Ultramax má elegantný jednodielny dizajn

Ultramax má elegantný jednodielny dizajn

Toto pôsobivé usporiadanie toaliet je plné dobrých jednotiek, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a potrebám. Od vždy cenovo dostupných riešení Drakes, ktoré sú cenovo výhodnými riešeniami pre základné domácnosti, až po zostavy Supreme a Ultimate, ktoré sa snažia poskytnúť výnimočný výkon za vyššiu cenu, v tomto je vždy Toto niečo pre každé dno.

Ak potrebujete niečo lepšie ako dobrého staromódneho Drakea, ale zistíte, že Ultimate je trochu mimo vášho rozpočtu, nebojte sa, pretože Toto tiež ponúka niečo v stredne veľkých možnostiach.

Konkrétne sú strední strážcovia vedení Ultramax II Toto, neuveriteľnou toaletou, ktorá vyhovuje ťažším potrebám. Táto toaleta je dodávaná s elegantnou estetikou, ktorá dokonale zapadne do moderného domu a zároveň zachová neuveriteľnú funkčnosť v rozumnom rozpočte. Toto špičkové toalety v tomto odvetví určite potešia každého na trhu a ponúknu možnosť strednej triedy.

Vďaka inováciám, vďaka ktorým sa Toto stalo lídrom v oblasti toaletnej techniky, je Ultramax II vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú o niečo vyšší rozpočet.

TOTO MS604114CEFG#01 Ultramax II Vlastnosti

Jednodielna toaletná súprava pre ľahšiu inštaláciu a použitie s univerzálnou výškou pre maximálne pohodlie, ktoré zahŕňa väčšinu dospelých rozmerov

Zasklenie CeFiONtect, pôvodné v značke Toto, pre výraznú inováciu keramického vyhladenia v jeho jadre; CeFiONtect poskytuje ochranu pred zachytávaním zvyškov na keramických stranách a povrchoch, čo ich robí neuveriteľne ľahšími na čistenie a údržbu, a zároveň znižuje celkové problémy, keď je čas ich vyčistiť.

Využíva systém splachovania Tornado, ktorý je doteraz v tomto odvetví jedinečný; používa dve veľmi silné trysky na odsávanie vody,všetko v rámci odstredivého a cyklónového preplachovania, ktoré znižuje celkové hromadenie odpadu a udržuje vašu misku čo najčistejšiu ako je to možné

Plne počítačovo navrhnutý pre výnimočnú ergonómiu; plne zasklená priechodka pre rýchlejšie a plynulejšie splachovanie

Plne pretiahnutá misa pre ľahšiu implementáciu pri zdroji; integrovaná s technológiou sedadla SoftClose pre lepší komfort vo všetkých možných prostriedkoch

Technológia nanášania náteru SanaGloss na udržanie čistoty záchodovej misy počas a po každom spláchnutí

Využíva chrómovú spúšťovú páku pre ľahšiu implementáciu a intuitívnejšie splachovanie; plne kompatibilný s ADA a schválený pre WaterSense 1.28 GPF .

Výhody

Toto Ultramax II je ideálnou voľbou pre vaše toaletné potreby strednej triedy. Je vyrobený s rovnakými štandardmi a kvalitou ako so všetkými inovatívnymi a neuveriteľne funkčnými možnosťami, ktoré ponúka Toto, všetko v rámci cenovo dostupnej cenovej značky.

Podobné příspěvky:

admin