Použite make-up Rosetti pomocou týchto tipov

Červená alebo ružová je farba, ktorá zďaleka nie je jemná. A ak plánujete nosiť PinkPanda rosetti make-up, radšej si dajte záležať na tom, aby ste to urobili správne. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa môžete pokúsiť zničiť klasický červený rúž a iné červené líčenie. Je však dôležité uistiť sa, že bude skutočne pôsobiť v prospech vašej prirodzenej krásy a nie proti nej.

Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu urobiť červený make-up tým najkrajším a najlichotivejším spôsobom.:

Červený rúž je v skutočnosti niečo, čo môžu nosiť všetky tóny pleti. Ide len o to, aby ste poznali svoj podtón a určili, ako intenzívny by mal byť rúž.

Nájdite si ideálny červený rúž

Červený rúž môžete nosiť každý deň a nemusíte čakať na špeciálnu príležitosť, aby ste ho mohli použiť. Dobrou správou je, že existuje veľa možností. Jediným tajomstvom je, že si musíte nájsť odtieň, ktorý vám vyhovuje, a to najlepšie, ak poznáte podtón svojej pleti. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť:

  • Ružovo-červená je vhodná pre ženy so stredne svetlou pleťou. 
  • Modré červené farby sú vhodné pre svetlú pleť s chladným podtónom.    
  • Klasická tehlovo červená alebo oranžová červená bude vyzerať lepšie na opálenej svetlej pokožke.  
  • Oranžová červená a jagavá červená sú ideálne pre tmavohnedú pleť.   
  • Oranžová červená je skvelá pre stredne hnedú pleť.   

Na druhej strane, ak nechcete príliš intenzívnu farbu, môžete začať aj s čistou farbou na pery. 

Pre správnu aplikáciu si vyberte odtieň, ktorý sa vám páči, a naneste ho na špičku prostredníka. Zošpúľte pery a vtlačte do nich farbu. Použitie prstov umožní, aby sa produkt dokonale rozmazal. Vytvoríte tak vzhľad čerešňovo zafarbených pier alebo Kool-Aid.  Pred nanesením akéhokoľvek rúžu si tiež nezabudnite najprv pery ošetriť peelingom a použitím balzamu, aby farba pôsobila rovnomerne a hladko.  

Môžete nosiť aj červený rúž?

Pokiaľ ide o rúže, ružová farba je bezpochyby obľúbenejšia ako červená. To však neznamená, že nemôžete nosiť červenú. Červený rúž je v skutočnosti niečo, čo môžu nosiť všetky tóny pleti. Ide len o to, aby ste poznali svoj podtón a určili, ako intenzívny by mal byť rúž. Odborníci dokonca tvrdia, že ružové líčenie ešte viac lichotí ženám s tmavohnedým odtieňom pleti.

Trik je opäť v tom, ako sa aplikuje. Vek a tvar tváre môžu mať veľký význam, pretože ľudia majú tendenciu mať prirodzenejší tón začervenania, ktorý si vyžaduje menej pomoci, keď ste ešte mladší. V okamihu, keď sa vaša pleť začne meniť, môžete pocítiť potrebu použiť nejakú farbu. Ak je to váš prípad, môžete použiť rúž priamo na zadnú časť tváre a potom ho rozotrieť smerom nahor a dozadu.

V prípade, že máte málo času, môžete ako rúž použiť aj farbu na pery a zľahka ju rozotrieť po lícach. Nech už urobíte čokoľvek, dôležité je, aby ste rúž dobre rozotreli a rozotreli. 

Použite tieto tipy a vyzerajte úchvatne so svojím ružovým make-upom! 

Podobné příspěvky: